Gyülekezeti és iskolai énekkaroknak

Ezen az oldalon néhány könnyebb kórusmű található gyülekezeti énekkarok számára, amelyek az istentisztelet keretében is megszólaltathatók.

A 2024-es kiskőrösi kórustalálkozó közös darabjai

Egyéb letölthető kórusművek

Carl Loewe: Kleine Passionsmusik – rövid passiókantáta magyar nyelven, vegyeskarra, vonószenekar+orgona kísérettel

Sulyok Imre: Isten nékünk erő és oltalom – a 48. zsoltár feldolgozása vegyeskarra, zenekari kísérettel

Karácsonyi dalok a Kalákától

Itt található a Kaláka együttes három karácsonyi dalból álló összeállítása Bence Gábor feldolgozásában.

Nagy Csaba: Szép tündöklő hajnalcsillag

A bőgő elhagyható, a vibrafon szólamot (és a csőharangot is) lehet szintetizátoron játszani.

Balatoni Sándor 116. zsoltár

A Reformáció Emlékbizottság által 2014. tavaszán meghirdetett kórusmű-pályázat egyik díjnyertes alkotása.

„Általa élünk”

Az úrvacsora éve alkalmából megjelent kóruskötethez néhány kiegészítő kotta tölthető le oldalunkról.